Zespół

Poznaj nasz zespół.

O nas

Nasz Zespół stanowią ludzie solidni, odważni, doskonale wykształceni, posiadający doświadczenie z udziału w prestiżowych krajowych i międzynarodowych projektach, praktycy sądowi, biegłe władający językiem angielskim. Są to osoby dynamiczne, rzetelne oraz otwarte w stosunku do klientów oraz ich oczekiwań, profesjonaliści podchodzący z pasją do swojej pracy.

Przemysław Miszczyk

Radca Prawny
Absolwent Uniwersytetu Śląskiego, historyk, nauczyciel i radca prawny wpisany na listę Radców Prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Mediator sądowy przy Sądzie Okręgowym w Krakowie. Właściciel Kancelarii Prawnej Lex Novum.

Justyna Miszczyk

Dr. hab. Prof. PAN
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, WS Humanitas w Sosnowcu, The Columbus School of Law of The Catholic University of America, Washington D.C., American Law Program. Prawnik, naukowiec, pracownik IFJ PAN, doktorant w Katedrze Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego, właściciel Kancelarii. Jej pasją jest możliwość opracowywania nowych technologii medyczno-biotechnologicznych dla społeczeństwa, a następnie poszukiwanie rozwiązań prawnych w skali krajowej i międzynarodowej mających na celu ochronę własności intelektualnej.

Olga Samela

Adwokat
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, adwokat wpisany na listę Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie.

Aleksandra Chyra

Adwokat
Absolwentka prawa oraz administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Adwokat wpisany na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie. Mediator sądowy przy Sądzie Okręgowym w Krakowie.

Anna Brożek

Radca Prawny
Absolwentka Uniwersytetu Białostockiego, wpisana na listę Radców Prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.

Krzysztof Sołtysik

Radca Prawny, Doradca podatkowy
Radca prawny wpisany na listę Radców Prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu. Doradca podatkowy wpisany na listę doradców podatkowych prowadzoną przez Krajową Radę Doradców Podatkowych pod numerem 09528.

Janusz Frej

Radca Prawny
Radca prawny wpisany na listę Radców Prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.