Kancelaria:

Celem Kancelarii Prawnej jest zapewnienie naszym Klientom najwyższej jakości usług i pomoc w rozwiązaniu danego problemu prawnego.

Kancelaria prowadzi wszechstronne doradztwo prawne, zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych.

Nasz zespół - liczni eksperci, adwokaci i radcowie prawni, którzy u nas pracują gwarantują najwyższą jakość specjalistycznych porad i obsługi prawnej. Naszym celem nadrzędnym jest zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług prawnych, która jest wynikiem zachowania przez naszych ekspertów najwyższej staranności.

Kancelaria świadczy usługi zastępstwa procesowego w sądach i organach instytucji państwowych oraz podejmuje mediacje w konfliktach na terenie całej Polski.

Kancelaria Prawna Lex Novum oferuje profesjonalne doradztwo oraz reprezentacje m. in. z zakresu spraw:

Ponadto Kancelaria załatwia wszystkie sprawy za Państwa od początku do końca informując na bieżąco każdego z Państwa o stanie sprawy w danym momencie.

Mamy także świadomość, jak istotne jest indywidualne podejście do każdego problemu, dzięki temu wszystkie porady dostosowane są do Państwa potrzeb i wymagań.

Gwarantujemy Państwu najwyższe standardy etyczne oraz pełną poufność przy prowadzeniu wszelkich spraw.

Kancelaria Prawna Lex Novum oferuje również:

 

Adwokaci i Radcowie Prawni Służą Tobie Pomocą!!!

 

 

 

MASZ PROBLEMY FINANSOWE – OGŁOŚ UPADŁOŚĆ KONSUMENCKĄ!!!!! PRZYGOTOWUJEMY PROFESJONALNE WNIOSKI O UPADŁOŚĆ KONSUMENCJĄ PO WEJŚCIU W ŻYCIE NOWYCH PRZEPISÓW 2020! NASZE DOŚWIADCZENIE POMOŻE CI UZYSKAĆ UPADŁOŚĆ KONSUMENCKĄ.

Zapraszamy do współpracy