Nasz zespół

Nasz Zespół stanowią ludzie solidni, odważni, doskonale wykształceni, posiadający doświadczenie z udziału w prestiżowych krajowych i międzynarodowych projektach, praktycy sądowi, biegłe władający językiem angielskim. Są to osoby dynamiczne, rzetelne oraz otwarte w stosunku do klientów oraz ich oczekiwań, profesjonaliści podchodzący z pasją do swojej pracy.

Justyna Miszczyk

Justyna Miszczyk

Doktor

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, WS Humanitas w Sosnowcu, The Columbus School of Law of The Catholic University of America, Washington D.C., American Law Program. Prawnik, naukowiec, pracownik IFJ PAN, doktorant w Katedrze Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego, właściciel Kancelarii Prawnej Lex Novum. Jej pasją jest możliwość opracowywania nowych technologii medyczno-biotechnologicznych dla społeczeństwa, a następnie poszukiwanie rozwiązań prawnych w skali krajowej i międzynarodowej mających na celu ochronę własności intelektualnej.

Przemysław Miszczyk

Przemysław Miszczyk

Radca Prawny

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego, historyk, nauczyciel i radca prawny wpisany na listę Radców Prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Mediator sądowy przy Sądzie Okręgowym w Krakowie.

Olga Samela

Olga Samela

Adwokat

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, adwokat wpisany na listę Okręgowej Izby Adwokackiej w Krakowie.

Joanna Kozioł-Marek

Aleksandra Chyra

Adwokat

Absolwentka prawa oraz administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Adwokat wpisany na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie. Mediator sądowy przy Sądzie Okręgowym w Krakowie.

Anna Brożek

Anna Brożek

Radca Prawny

Absolwentka Uniwersytetu Białostockiego, wpisana na listę Radców Prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.

Krzysztof Sołtysik

Krzysztof Sołtysik

Doradca podatkowy, aplikant radcowski

Prawnik, doradca podatkowy wpisany na listę doradców podatkowych prowadzoną przez Krajową Radę Doradców Podatkowych pod numerem 09528. Aplikant radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu.

Janusz Frej

Janusz Frej

Prawnik, aplikant radcowski

Prawnik, Aplikant radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach.